Mersin’de silahlı saldırıya uğrayan sürücü aracıyla refüje çarptı

Mersin’deki trafik olayında bir sürücü, tartıştığı kişilerin saldırısına maruz kaldıktan sonra aracını refüje çarparak durdurabildi. Olay güvenlik kameraları tarafından kaydedildi ve sürücü hastaneye kaldırıldı.

Merkez Yenişehir ilçesinde Hürriyet Mahallesi İnönü Bulvarı’nda gerçekleşen olayda, 27 yaşındaki Emre T., seyir halinde olduğu sırada başka bir araçtan gelen silahlı saldırıya uğradı. Sürücü yaralandıktan sonra kendine yetecek kadar kontrole sahip olmayı başararak aracını refüje çarptı ve durabildi. Kaza esnasında olayın dışında olan farklı bir araç da zarar gördü.

Durumdaki başka bir sürücü Kazık, sol omuz ve boyun bölgesinden yaralandı ve olay yerine hem sağlık ekipleri hem de çok sayıda polis ekip gönderildi. Emre T. tedavi amaçlı ambulansla Mersin Şehir Hastanesi’ne taşındı ve kimlikleri belirsiz saldırganları bulmak için polis çalışmalarına devam etti.

Kaza anı güvenlik kameraları tarafından kaydedildi ve kazıdan önceki anlarda hızla gelen aracın refüje, daha sonra kaldırıma çarparak durduğu görülebiliyordu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*